2012 - 150. rocznica gorączki złota w Cariboo 100$

22.03.12

Złoto-srebrna moneta o nominale 100 dolarów to unikat upamiętniający 150. rocznicę gorączki złota w rejonie Cariboo. Numizmat stworzony przez wybitnych mincerzy Royal Canadian Mint ilustruje historyczną scenerię: na pierwszym planie widzimy poszukiwacza, skupionego na płukaniu złota. Nieopodal widoczna jest postać innego złotego odkrywcy, zaś w tle słynny wielbłąd Laumeister’a. Horyzont nakreślają „złote góry” Cariboo. Połączenie złota i...

RSS

0,50 AUD. Wiewiórka "Dzieci Lasu"

15.08.13

Pół uncjowa moneta z serii Forest Babies (Dzieci Lasu)przedstawiającej leśne niemowlęta. Na srebrnym krążku widnieje mała wiewiórka. Numizmat zapakowano w kapsułę ochronną, którą umieszczono w uroczym, kolorowym blistrze, który zawiera specyfikację monet. Czyste srebro 999, efektowna stylistyka, limitowany nakład, wysoka jakość wykonania – to tylko niektóre zalety tego zbioru. Monety z tej kolekcji doskonale trafiają w gusta...

RSS

Kalejdoskop - Liść klonowy - Srebrna moneta 20 CAD - 2017

08.03.17

Efekt kalejdoskopu na srebrnych krążkach! To już ostania moneta z unikatowej serii Canadiana Kaleidoscope, przedstawiającej nowe wzory, które uzyskana wykorzystując kanadyjskie ikony. Na dużej powierzchni monety został naniesiony pełnowymiarowy obraz, do oglądania przez kalejdoskop. Niezliczone liście klonu, w różnych rozmiarach łączą się w skomplikowane wzory tworząc misterną kompozycję. Barwy użyte w projekcie nawiązują do zmian koloru liści klonu w...

RSS

Sowa Płomykówka - Ochrona Przyrody

22.07.10

Pierwsza moneta z nowej serii zwracającej uwagę na problem zagrożonych gatunków. Pierwsza moneta przedstawia płomykówkę zwyczajną ( sowa). Kolejne w serii ukażą się niedźwiedź polarny i orka.

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

10 uncji sztabka złota - dostawa do 45 dni

29.04.12

Oferowana sztabka o wadze 10 uncji wykonana ze złota najwyższej próby. Sztabka pochodzi z mennicy australijskiej Perth Mint. Perth Mint to mennica z ponad 100-letnią tradycją. Sztabki posiadają gwarancje rządu australijskiego dotyczące jakości, czystości i wagi złota, uznany kontrahent światowych instytucji finansowych. Sztabka zabezpieczona jest specjalnym plastikowym opakowaniem typu CertiCard, z załączonym zafoliowanym certyfikatem, zawierającym jej parametry...

RSS

100 rocznica Harcerstwa Polskiego 2 zł

01.06.10

Moneta 2 zł NG wydana z okazji 100 rocznicy utworzenia harcerstwa na ziemiach polskich. Data emisji monety nie jest jeszcze znana. Moneta będzie wysyłana od 31 maja.

RSS

SASZETKA DO PASKA skórzana na telefon, monety

15.04.10

Sprzedający: MStrongu
Cena Kup Teraz: 69,99 zł
Do końca: 13 dni (śro 28 kwi 2010 21:27:45 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

3 srebrne polskie monety

22.03.10

Sprzedający: miroslawlubanski
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 28 mar 2010 22:02:50 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Świat Cudów - Sydney Opera House

01.06.11

Seria monet ukazujących najpiękniejsze budowle na świecie. Moneta wykonana ze srebra z kolorowym tampondrukiem. Sydney Opera House jest największą wizytówka miasta w Australii - Sydney. Opera House mieści pięć teatrów, które pomieszczą w sumie 5 500 osób. Projektantem tego budynku był znany duński architekt Jorn Utzon. Plan przypomina żagiel statku, lecz architekt wyjaśnił później, że podstawą jego pomysłu była rozwijająca sie...

RSS

Monety PRL, 10 gr. 1977 r. Moneta Mennicza !!!

15.03.10

Sprzedający: Ascari9
Cena Kup Teraz: 1,50 zł
Do końca: 29 dni (wto 13 kwi 2010 23:22:33 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Czarnobrody blister

15.07.10

Moneta mosiężna przedstawiająca sławnego pirata Czarnobrodego. Nowa seria blistrów dedykowana dla młodych kolekcjonerów.

RSS

Rzym - Antoninian 241-243 n.e.

29.05.13

Antoninian (łac. antoninianus) czyli pierwotnie srebrna moneta o wartości dwóch denarów. W III stuleciu (lata 201-300 naszej ery) przeciętny legionista rzymski zarabiał kilkanaście antoninianów dziennie (około 10-15).Antoninian będący przedmiotem sprzedaży pochodzi z czasów cesarza Gordiana III, panującego jako Imperator Caesar Marcus Antonius Gordianus Augustus. Gordian III został ogłoszony cesarzem w wieku 13 lat. Prawdopodobnie zgładzony przez...

RSS

Ornithoptera Goliath - Motyle

08.06.12

Ornithoptera Goliath to piąta moneta z serii "Motyle", wydawanej przez Mennicę Polską. Seria przedstawia najciekawsze i najpiękniejsze motyle Europy i świata. Ornithoptera Goliath to drugi co do wielkości, największy motyl na świecie, Niezwykle rzadko spotykany, najczęściej występuje w lasach tropikalnych w Nowej Gwinei. W monetach zastosowano technikę tampondruku co w pełni odwzorowuje wyjątkowe barwy motyli. W skład serii wchodzą: Niepylak apollo, Modraszek arion,...

RSS

Czas to pieniądz - 2 monety

22.11.10

Zestaw dwóch srebrnych oksydowanych monet. Jedna z nich, moneta z Liberii jest swoistym zegarem słonecznym. Z wnętrza monety wyjmuje się pręcik, który po odpowiednim zamontowaniu wskazuje słoneczne godziny. Druga moneta zawiera dodatkową łyżeczkę, która działa jak igła magnetyczna kompasu. Obie monety umieszczone zostały w eleganckim opakowaniu. Maksyma czas to pieniądz - w tym kontekście pasuje idealnie.

RSS

Monety książąt karniowskich 1469 - 1997

15.04.10

Sprzedający: verlag_PK
Cena Kup Teraz: 16,88 zł
Do końca: 9 dni (sob 24 kwi 2010 22:00:53 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny