Ljubljana światowa stolica książki 3 euro

29.08.10

Co roku rada UNESCO wybiera jakieś miejsce na światową stolicę książki. Miejsce to zapewnić ma jak najlepszy program promujący czytelnictwo. W 2010 roku stolicą książki jest Ljubljana.

RSS

EMU Słowenia 2 euro

29.08.10

10 lat unii walutowej strefy Euro. Monety z tym wizerunkiem wydawane są przez różne kraje Unii.

RSS

Katyń 1940. Pamiętamy!

08.04.11

Pamiątka, która nie umrze! Pamięć, która przetrwa pokolenia! Nie czekaj! Tych numizmatów nie starczy na wszystkich. Swoją niezwykłą pamiątkę zamów już dziś! Unikatowy srebrny medal wybity specjalnie w pierwszą rocznicę smoleńskiej katastrofy, a nawiązujący się do tragicznego losu polskich oficerów w 1940 roku w Katyniu. Posiadanie go sprawi, że pamięć o ofiarach nie umrze nigdy. Emisja tego numizmatu to wydarzenie szczególne dla...

RSS

Świat Cudów - Stonehenge

15.12.10

Seria monet ukazujących najpiękniejsze budowle na świecie. Kamienny krąg menhirów przyciąga turystów z całego świata.

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

300-lecie Pielgrzymki Warszawskiej na Jasną Górę -2 zł - GRADING

22.08.11

Piękna okolicznościowa moneta o stale rosnącej wartości kolekcjonerskiej! Każdego roku tysiące wiernych wyruszają w pieszą podróż z Warszawy na Jasną Górę, by pokłonić się cudownemu wizerunkowi Matki Boskiej Częstochowskiej. Tą piękną tradycję rozpoczęto w roku 1711 i trwa ona do dziś. W roku 2011 przypada 300. rocznica tej pielgrzymki – dla polskich mincerzy stało się to okazją do stworzenia niezwykłej monety! Tylko niewielka garstka tych...

RSS

Zestaw + Amerykański Orzeł za darmo!

29.08.10

Wakacyjny zestaw w ofercie emonety.pl Specjalna cena zestawu oraz wyjątkowy prezent - Amerykański Orzeł! Proponujemy trzy piękne monety poświęcone wybitnym malarzom. "Pokłon trzech króli" namalowany przez Petera Brandla, "Wernyhora" mistrza Jana Matejki oraz Dama z Łasiczką Leonardo da Vinci - oto trzy obrazy zaklęte w monetach wybitych przez Cook Islands! Każdy, kto zdecyduje się na zakup tego zestawu otrzyma w prezencie słynną amerykańską monetę...

RSS

Jubileuszowy 1 suweren

29.05.12

Jedna z najsłynniejszych monet świata w nowym wydaniu! Jubileuszowy rewers zdobić będzie nowa interpretacja walki św. Jerzego ze smokiem! Okazją do stworzenia nowej monety stał się diamentowy jubileusz królowej Elżbiety II, który przypada na rok 2012. Zmiany dotyczyć jednak będą tylko rewersu. Awers pozostanie niezmienny i pokazywać będzie portret Królowej Elżbiety II autorstwa Iana Ranka-Broadley’a. Autorem jubileuszowego rewersu stał się brytyjski...

RSS

20 dolarów "Srebrna Luksusowa Linia" 2014 r.

29.05.14

100-gramowa moneta z czystego srebra 999 jest częścią wspaniałej serii "Silver Luxury Line”. W niebanalny, prostokątny kształt numizmatu wkomponowany jest ogrmony kryształ Swarovskiego w kształcie serca. Nieskazitelny, biały kamień mieni się tęczowo, odbijając padające na awers promienie światła. Ta niepowtarzalna moneta zamknięta jest w ekskluzywnej, podświetlanej szkatule. Gdy tylko uchylisz jej wieko, numizmat oświetli jasny promień umieszczonej wewnątrz...

RSS

1$ Kookaburra "Discover Australia 2013"

15.08.13

Srebrne monety z mennicy w Perth, wydane w serii Odkryj Australię (DISCOVER AUSTRALIA) na 2013 rok. Seria monet ukazuje się od 2006 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród kolekcjonerów. Na rewersie, w najczystszym kruszcu uwieczniono kookaburrę - największego zimorodka, z którym związanych jest wiele aborygeńskich legend w Australii. Zwierzątko przedstawiono na tle australijskiego krajobrazu. Na awersie każdej monety znajduje się podobizna...

RSS

Paleta + zasuwka na monety NBP rocznik 1996

01.05.10

Sprzedający: pamasl
Cena Kup Teraz: 11,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 14 maj 2010 22:31:29 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Album na monety 2 zł GN z lat 2006 - 2007 (tom 4)

22.06.10

Sprzedający: pamasl
Cena Kup Teraz: 28,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 05 lip 2010 20:57:28 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

$1 Liberty Head 1851 r. - USA

22.06.12

Doskonale znasz złote dwudziesto-, dziesięcio- i pięciodolarówki? Poznaj ich jedną z najstarszych i najmniejszych sióstr! Moneta 1-dolarowa z 1851 roku to wspaniały numizmat łączący w sobie ponad 150-letnią historię i wysoką próbę złota. Niezwykle rzadko pojawiający się na rynku ezgemplarz. Tylko 1 sztuka w sprzedaży.

RSS

Kookaburra 1oz Ag 999

22.02.11

Kookaburra to także seria srebrnych, australijskich monet bulionowych, które od wielu już lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Te srebrne monety są nie tylko doskonałą inwestycją w szlachetny kruszec, ale także pięknym numizmatem, na który zawsze znajdziesz chętnych nabywców! Nie zwlekaj i zamów ją już dziś!

RSS

Siedem szczytów - Elbrus

01.06.10

Siedem szczytów to kontynuacja zapoczątkowanej w 2009 roku serii Kwiaty Górskie. W 2009 roku pokazano 8 najsławniejszych szczytów Europy wraz z ich charakterystyczną florą. Siedem szczytów ukazuje 7 najwyższych gór 7 kontynentów. Elbrus najwyższy szczyt Europy 5642 m wysokości.

RSS

Ornithoptera Goliath - Motyle

08.06.12

Ornithoptera Goliath to piąta moneta z serii "Motyle", wydawanej przez Mennicę Polską. Seria przedstawia najciekawsze i najpiękniejsze motyle Europy i świata. Ornithoptera Goliath to drugi co do wielkości, największy motyl na świecie, Niezwykle rzadko spotykany, najczęściej występuje w lasach tropikalnych w Nowej Gwinei. W monetach zastosowano technikę tampondruku co w pełni odwzorowuje wyjątkowe barwy motyli. W skład serii wchodzą: Niepylak apollo, Modraszek arion,...

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny