Jodła. Pachnąca Moneta!

22.11.10

Kolejna moneta z zapachem! Po delikatnym potarciu zielonego szyszki wydziela się oryginalny zapach! Atrakcja! Druga moneta z serii Sławne rośliny świata pachnąca jodłą. Jodły występują głównie na półkuli północnej i są roślinami zielonymi przez cały rok bez względu na warunki pogodowe.

RSS

50 centów "100 Błogosławieństw Pomyślności" 2014 r.

01.03.14

Piękne życzenia dla członka rodziny, przyjaciela lub kolegi! Inspiracją dla powstania projektu tego numizmatu były tradycyjne chińskie symbole. Na posrebrzanym awersie monety przedstawiono w 13 kolumnach, inspirowanych łodygami bambusa, w 100 odmianach słowo "fu", które oznacza "szczęście". Czerwony element został ręcznie namalowany na numizmacie. Unikalny nakład - 14 888 monet na cały świat - to kolejne nawiązanie do chińskiej tradycji (cyfra...

RSS

Marat - srebrna moneta

22.03.10

Kolejna moneta z serii klip przedstawiających okręty II Wojny Światowej. Słynny rosyjski, a następnie radziecki pancernik typu Gangut w momencie wodowania w 1911 roku nosił nazwę Pietropawłowsk. Podczas I Wojny Światowej okręt stacjonował w Helsinkach i osłaniał kładzenie min we wschodnim Bałtyku. W 1919 roku został trafiony przez trzy torpedy wystrzelone z brytyjskiego kutra. Pietropawłowsk zatonął. W 1921 roku wydobyto jednostkę i wyremontowano. W 1924 roku kiedy to...

RSS

Kasetka na monety

15.06.10

Sprzedający: dolar05
Aktualna cena: 40,00 zł
Cena Kup Teraz: 80,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 28 cze 2010 22:46:54 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Medal JPII - Z błogosławiństwem dla ciebie róż

01.05.10

Niepowtarzalny upominek z okazji Chrztu lub Komunii Świętej. Medal przedstawia papieża Jana Pawła II trzymającego w objęciach dziewczynkę, druga strona medalu ukazuje oficjalny herb papieski. Medal opakowany jest w eleganckie różowe, aksamitne etui we wnętrzu, którego jest miejsce na dedykację.

RSS

BIALORUS 2009 WIEWIORKA I WIEWIORKI - 2 MONETY

15.05.10

Sprzedający: pela-coins
Cena Kup Teraz: 449,00 zł
Do końca: 29 dni (nie 13 cze 2010 20:41:27 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

150-lecie Kanady - Hydroplany - Srebrna moneta 10 CAD - 2017

22.11.16

Srebrne monety z okazji 150-lecie Kanady To już szósta odsłona kolekcji monet przygotowanej z okazji zbliżającej się 150. rocznicy powstania Kanady. Przepiękny projekt został stworzony dzięki współpracy Royal Canadian Mint oraz czasopisma Canadian Geographic. To właśnie na podstawie zdjęć, które ukazały się w w tym dwumiesięczniku powstały niezapomniane projekty. Na srebrnym krążku przedstawiono hydroplany na rzece Mackenzie. Do odwzorowania fotografii...

RSS

SASZETKA DO PASKA skórzana na telefon, monety

15.04.10

Sprzedający: MStrongu
Cena Kup Teraz: 69,99 zł
Do końca: 13 dni (śro 28 kwi 2010 21:27:45 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

stare i bardzo stare monety Polska i Europa 187szt

22.06.10

Sprzedający: 11Krakus
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 9 dni (czw 01 lip 2010 23:35:51 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Złoty Żółw. Unikalny kształt

29.04.17

Przepiękna moneta z czystego złota .9999, mająca nietypowy kształt! Z każdą wybitą monetą przez Palau możemy zaobserwować jak rozwija się technika wysokiego reliefu. Technika ta podkreśla rogowatą strukturę skorupy żółwia oraz skóry sprawiając, iż moneta wygląda niczym prawdziwy gad. Stylizowany wizerunek żółwia morskiego został niezwykle precyzyjnie przedstawiony na monecie o unikalnym kształcie. Piękne detale na tak małej powierzchni...

RSS

Kangur 2015. Wysoki Relief. 100 AUD

29.05.15

Dobrze znany australijski kangur w przepięknym i limitowany nakład - tylko 500 sztuk! Uncjowa moneta wybita w złocie najwyższej czystości 99,99%, przedstawia skaczącego kangura na tle australijskiego krajobrazu, składającego się z księżyca i drzew. Dodatkowo wersja posiada niespotykane wykończenie w postaci głębokiego reliefu. Nieskazitelną jakość oraz ograniczony nakład potwierdza oficjalny certyfikat producenta. Idealnego stanu zachowania numizmatu pieczołowicie chroni...

RSS

Konie "Zawsze Razem". Always Together 2017

15.01.17

Kolejna odsłona uroczej serii "Always Together"! Konie uwielbiają towarzystwo i nigdy nie są same z wyboru. Są zwierzętami stadnymi. Koń tak jak i ludzie nie lubią samotności. Ta moneta to idealny prezent dla miłośnika koni, przyjaciela albo kogoś wyjątkowego. Monety wybito w prestiżowej, australijskiej mennicy w nieskazitelnym srebrze. Lustro monety pokrywa starannie wykonany kolorowy tampondruk, przedstawiający parę koni o maści kasztanowej zwanej 'palomino'....

RSS

FISCHER ALBUM / KLASER NA MONETY DWUZŁOTOWE 2005

08.04.10

Sprzedający: barbra1938
Cena Kup Teraz: 19,90 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 kwi 2010 23:38:23 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Dzięcioł smugoszyi - Ptaki wędrowne. 20 CAD

08.11.16

Kolorowa serią z Royal Canadian Mint poświęcona ptakom wędrownym objętym ochroną. Umową regulującą ochronę wędrownych gatunków dzikich zwierząt jest CMS, nazywana Konwencją Bońską. Ostatnia moneta z tej kolekcji przedstawia dzięcioła smugoszyjnego (ang. pileated woodpecker). Kolory użyte do grawerowania monety idealnie odzwierciedlają eleganckie czarno-białe upierzenie tego ptaka, z czerwonym 'czubkiem'. Projekt przygotował kanadyjski artysta Claudio D'Angelo....

RSS

Zestaw 4 Śnieżynek z 2011 roku - hiacynt, montana, topaz, szmaragd

29.10.11

Kolejne monety z popularnej kanadyjskiej serii wydawanej od 2007 roku, przedstawiającej płatki śniegu. Zestaw czterech monet wydanych w 2011 roku, z wizerunkami kryształowych płatków śniegu: - Kryształowe płatki śniegu/ Śnieżynka - Hiacynt - Kryształowe płatki śniegu/ Śnieżynka - Montana Blue - Kryształowy płatek śniegu - Topaz - Kryształowy płatek śniegu - Szmaragd Pomysłowe monety wybite w srebrze próby 999. Każda moneta w eleganckiej szkatule wraz z...

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny