Artystyczne szkło " Murrine Millefiori - Glass Art 2016". Tylko 999 szt.!

15.08.16

Murrine Millefiori to druga moneta ze zjawiskowej serii, która perfekcyjnie łączy piękny projekt przedstawiony na czystym srebrze z kolorowymi, szklanymi elementami. Każdy egzemplarz jest unikalny, ze względu na ręcznie wykonane szklane elementy! Kolorowe kawałki szkła tworzące serce i ozdobny pierścień za każdym razem topią się w inny sposób, tworząc niespotykany, oryginalny wzór. Technika Millefiori to włoska metoda barwienia szkła, pozwalająca...

RSS

Monety PRL, 10 gr. 1980 r. Moneta Mennicza !!!

15.03.10

Sprzedający: Ascari9
Cena Kup Teraz: 1,70 zł
Do końca: 29 dni (wto 13 kwi 2010 23:21:05 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

50 centów "100 Błogosławieństw Pomyślności" 2014 r.

01.03.14

Piękne życzenia dla członka rodziny, przyjaciela lub kolegi! Inspiracją dla powstania projektu tego numizmatu były tradycyjne chińskie symbole. Na posrebrzanym awersie monety przedstawiono w 13 kolumnach, inspirowanych łodygami bambusa, w 100 odmianach słowo "fu", które oznacza "szczęście". Czerwony element został ręcznie namalowany na numizmacie. Unikalny nakład - 14 888 monet na cały świat - to kolejne nawiązanie do chińskiej tradycji (cyfra...

RSS

2 ZŁOTE 1936 ŻAGLOWIEC CZTERY MONETY

01.04.10

Sprzedający: marcin1094
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 4 dni (pon 05 kwi 2010 22:15:04 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Wielcy Kompozytorzy - Zestaw 3 monet plus gratis

15.09.10

Zestaw trzech pierwszych monet z serii Wielcy kompozytorzy z wizerunkami Feliksa Mendelssohna, Fryderyka Chopina i Roberta Schumanna. Mendelssohn w wieku 17 lat skomponował uwerturę do Snu nocy Letniej Szekspira. Jego talent porównywany był z talentem Mozarta. Chopin był niezwykłym dzieckiem jako 8 latek dał pierwszy publiczny koncert. W 2010 roku obchodzona jest 200 rocznica urodzin kompozytora. Robert Schumann nie był cudownym dzieckiem a swoje zainteresowanie muzyką zaczął...

RSS

"Lilia wodna z żabą" 2014 r. srebro + szkło weneckie (murano)

22.05.14

Ta wyjątkowo piękna moneta to już czwarty z serii numizmat ozdobiony wykonaną ręcznie aplikacją ze szkła weneckiego. Poprzednia edycja ze szklanym trzmielem wyprzedała się błyskawicznie, a cena numizmatu dosłownie poszybowała w górę. Przestrzenna imitacja żaby została zaprojektowana i ręcznie wykonana przez znakomitego włoskiego artystę, Giuliano Donaggio. Umieszczono ją na grawerowanym i precyzyjnie pomalowanym kwiecie lilii wodnej. Barwna kompozycja wygląda tym...

RSS

30 CAD "Zorza Polarna" 2016 r. Moneta święcąca w ciemności

22.01.16

Druga odsłona kanadyjskich, dwuuncjowych monet świecących w ciemności! Pierwsze monety z tego cyklu "Świetliki" ukazały się w 2015 roku i rozeszły się zaskakująco szybko. Wspaniałą kompozycję osiągnięto dzięki połączeniu mistrzowskiej jakość wykonania oraz zastosowaniu różnej intensywności fotoluminescencji*! Projekt przygotowany przez Juliusa Csotonyi'a, oddaje majestatyczne piękno zjawiska świetlnego występującego na półkuli...

RSS

1 dukat 1598 r. - Niderlandy/Holandia (Geldern)

08.08.12

Ponad 400 lat temu. W 1598 roku. Na ziemiach polskich panował wówczas Zygmunt III Waza. Setki kilometrów na zachód, w Niderlandach wybito dokładnie tego dukata. Dokładnie ta moneta przetrwała wszystko - od potopu szwedzkiego przez obie wojny światowe aż po dziś dzień. Przez wszystkie te lata była złotym obiektem pożądania. Nosi w sobie historie ludzi, których nigdy nie poznamy. Minęło 414 lat - dziś może stać się Twoją własnością. Dziś...

RSS

Historia Monety Polskiej - 100 dukatów Zygmunta III. 20 zł

01.07.17

Piękna 20-złotówka to jedenasta odsłona serii "Historia Monety Polskiej". Srebrny numizmat pokryty selektywnym złoceniem, poświęcono 100 dukatom Zygmunta III. Oryginalne 100 dukatów Zygmunta III to złote monety wybite w Bydgoszczy o wadze stu dukatów. Stempel przygotował znakomity medalier gdański Samuel Ammon. Jest to najokazalsza polska moneta mierząca w oryginale 70 mm i ważąca aż 348,3 gramy złota. Najprawdopodobniej emisja została...

RSS

Monety książąt opolskich 1211 - 1666

15.04.10

Sprzedający: verlag_PK
Cena Kup Teraz: 20,74 zł
Do końca: 9 dni (sob 24 kwi 2010 21:59:38 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Szablodziób amerykański - Ptaki wędrowne. 20 CAD

08.06.16

Druga odsłona serii emitowanej przez Royal Canadian Mint, poświęconej ptakom wędrownym objętym ochroną. Kwestie dotyczące ochrony wędrownych gatunków dzikich zwierząt reguluje Konwencja Bońska (CMS). Numizmat wykonany z czystego srebra zdobi szablodziób amerykański (ang. American Avocet). Selektywna koloryzacja przepięknie podkreśla na nieskazitelnej tafli dostojną sylwetkę tego ptaka. Przepiękny projekt przygotował kanadyjski artysta Claudio D'Angelo....

RSS

Indianin uncja srebrna

15.07.11

Kuszący blask inwestycji w srebro! Bezpieczeństwo w czasach globalnego niepokoju! KUPUJĄC OPAKOWANIE MENNICZE OTRZYMUJESZ WYSOKIE RABATY - KLIKNIJ TUTAJ! Bulion poszukiwany przez inwestorów całego świata! Klasyka sztuki mincerskiej Stanów Zjednoczonych – rozpoznawalny na całym świecie wzór z Głową Indianina! „Indian Round” – to nie tylko pewna i bezpieczna lokata kapitału, to także doskonały sposób dywersyfikacji portfela...

RSS

Reksio - Bohaterowie kreskówek

08.01.12

Czwarta moneta z serii "Bohaterowie Kreskówek" z wizerunkiem Reksia. Wcześniej ukazały się monety z Bolkiem i Lolkiem, Misiem Uszatkiem, Wilkiem i Zającem. Piesek Reksio to legendarna postać polskich bajek, która swoim zachowaniem uczyła i wychowywała. Zabawne perypetie tego przemiłego kundelka były głównie emitowane jako bajka na dobranoc. Do dziś Reksio jest przyjacielem i wzorem dla młodych Polaków. Moneta zapakowana w atrakcyjnym blister....

RSS

Replika Zlotej monety Poludniowa Afryka 2008

08.03.10

Sprzedający: waldemarslocki62
Aktualna cena: 45,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 22:37:04 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Album na monety - 221 monet super cena

01.06.10

Sprzedający: MeggiDVD-GN
Cena Kup Teraz: 28,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 cze 2010 22:16:39 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny