Disney: Mickey i Minnie - Srebrna moneta $2

15.03.16

Kolorowa moneta przedstawiająca najbardziej znaną parę z bajek Disney'a - myszki Miki i Minnie. Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia! Jest to pierwsza moneta wydana przez New Zeland Mint w serii "Crazy in Love". Uroczy i romantyczny projekt monety przedstawia Mikiego całowanego przez swoją narzeczoną. Dołączony certyfikat autentyczności potwierdza wykonanie numizmatu ze srebra próby .999 oraz wydanie go w limitowanym nakładzie. Moneta zapakowana...

RSS

NANO "Świat w Twoich rękach". 50 g srebra

29.09.12

Nadzwyczajna moneta poświęcona wspaniałym osiągnięciom nanotechnologii - Nano. Na rewersie w małym okienku umieszczona jest mapa świata, przygotowana tą niezwykłą technologią. Szczegółowa mapa świata wielkości paznokcia, odwzorowana z niewiarygodną precyzją. Zobacz co można osiągnąć stosując aż 155 megapikseli rozdzielczości! Dokładność nano-mapy oraz piękno monety pokazuje film, który można zobaczyć tutaj. Tylko 1000 szt. nakładu na cały świat....

RSS

Egzotyczne motyle 2013 - Paź Królowej efekt 3D!

29.03.13

Trzecia moneta z efektem 3D na monecie! Przepiękna moneta z kolorowym tampondrukiem przedstawia motyla pazia królowej (Papilio machaon). Dzięki specjalnej technice udało się uchwycić piękno i bogactwo kolorów egzotycznych motyli. Po otworzeniu kapsla skrzydła motyla podnoszą się, a motyl wygląda niemal jak żywy. Moneta wybita w wysokiej próby srebrze stemplem lustrzanym. Bardzo poszukiwany numizmat z niecodziennym motywem i niskim nakładem!!

RSS

Rok Małpy 2016 - Australian Lunar Series II. 100 AUD uncja złota

22.09.15

Rok 2016 według chińskiego kalendarza upłynie pod znakiem Małpy - dziewiątego zwierzęcia w 12-letnim cyklu chińskiego zodiaku. Złota moneta wybita w najczystszym złocie, o masie jednej uncji poświęcona została Chińskiemu Roku Małpy. To idealny prezent dla osób urodzonych w latach 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004 i 2016. Osoby urodzone pod wpływem tego znaku są uważane za inteligentne, optymistyczne, ambitne i lubiące ryzyko. Ciekawy projekt, stworzył...

RSS

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Jan Paweł II - Wadowice

29.04.11

Kupując tę sztabkę w subskrypcji dostaniesz w prezencie wyjątkowy różaniec. Ten numizmat poświęcony jest początkom drogi wtedy jeszcze księdza Wojtyły. Wadowice są nie tylko miejscem jego narodzin, ale miejscem, gdzie podjęta została najważniejsza decyzja jego życia – poświęcić się Bogu. Wykonany z najwyższej próby srebra Ag 999, numizmat ten oprócz wartości kolekcjonerskich jest zarazem pomyślną inwestycją. Srebro ciągle zyskuje na...

RSS

Album na monety lokalne (zastępcze) Tom 3

08.06.10

Sprzedający: pamasl
Cena Kup Teraz: 32,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 21 cze 2010 20:32:31 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

5 zł. Odkryj Polskę - Kanał Bydgoski

29.05.15

Moneta przedstawiająca „Kanał Bydgoski” jest trzecią monetą okolicznościową z serii „Odkryj Polskę”, która ma przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych pięciozłotówek i podobnie jak monety obiegowe o nominale 5 zł, również zbudowane są z pierścienia wykonanego z miedzioniklu i rdzenia z brązalu. Kanał Bydgoski był pierwszym w tej części Europy, który...

RSS

Polskie Termopile - Zadwórze. 20 zł

22.05.17

20-złotówka poświęcona bitwie pod Zadwórzem – zwanej polskimi Termopilami – otwiera nową serię monet. 17 sierpnia 1920 roku pod Zadwórzem (miejscowość oddalona ok 30 km od Lwowa), miała miejsce bitwa pomiędzy polskim ochotniczym batalionem z grupy majora R. Abrahama a przeważającymi siłami radzieckimi 1. Armii Konnej Siemiona Budionnego. Polacy zostali otoczeni i po wyczerpaniu się amunicji oficerowie batalionu odebrali sobie życie, a...

RSS

Złota moneta - 1 uncja - Liść Klonu 2014 - Early Releases - dostawa natychmiastowa

22.01.14

Złota moneta bulionowa wydawana przez Royal Canadian Mint to gwarancja najwyższej jakości. Liść Klonowy (Maple Leaf) to pierwsze monety bulionowe, które zostały wyprodukowane w złocie najwyższej próby. Liście klonowe bite są przez Royal Canadian Mint. Wszystkie produkty tej znanej mennicy cenione są przez inwestorów i kolekcjonerów na całym świecie, głównie ze względu na wysoką jakość wykonania. Od 2013 roku złota moneta Maple Leaf stosuje...

RSS

Subskrypcja "Jan Paweł II - Pielgrzym Świata" 2012 r. - medale 6 z 7

15.02.13

„Jan Paweł II - Pielgrzym Świata” – to seria, która już niedługo będzie należała do numizmatycznego kanonu pozycji doskonałych. Jedyna taka okazja – ilość medali ograniczona do ilości subskrypcji. Numizmaty z serii „Jan Paweł II – Papież Pielgrzym” ukazują się pojedynczo, systematycznie co sześć tygodni. Każdy medal w stałej, niezmiennie niskiej cenie. Plan emisyjny ułożony został tak, aby zapłata za każdy kolejny...

RSS

100 gramów - srebrna sztabka Swiss - Rok Konia 2014 - dostawa natychmiastowa

01.02.14

Szlachetne srebro w księżycowym wydaniu! Srebro to bez wątpienia jedna z najlepszych inwestycji alternatywnych ostatnich lat. Wystarczy jeden rzut oka na cenę tego szlachetnego kruszcu, by zauważyć, że z roku na rok konsekwentnie zwiększa swoją wartość, zapewniając szczęśliwym właścicielom wysoką stopę zwrotu. Powodzenie inwestycji przypieczętowuje także rozpoznawalność marki producenta. Nie dziwi więc, że to właśnie sztabki pochodzące z prestiżowej mennicy PAMP...

RSS

Katalog monet Parchimowicz 2012 + notatnik

15.10.11

Kolejny katalog wydany przez wydawnictwo NEFRYT Pana Parchimowicza na rok 2012 wraz z przydatnym notatnikiem. Do katalogu dołączony podręczny notatnik.

RSS

$10 (Eagle) Coronet Head 1892-O r. - USA (Luizjana, Nowy Orlean)

29.01.13

W 1892 roku 10-dolarówki bito w 4 mennicach: - w Filadelfii wybito aż 797.552 sztuki - w San Francisco powstało 115.500 monet - w Carson City wyprodukowano 40.000 egzemplarzy - w Nowym Orleanie zaledwie 28.688 szt.! Prawdziwy rarytas - moneta wybita w mennicy w Nowym Orleanie w nakładzie zaledwie 28.688 egzemplarzy - to prawie 30-krotnie mniej niż w tym samym roku w Filadelfii! Nawet w Carson City - czyli w mennicy słynącej wśród kolekcjonerów z niskich...

RSS

$10 (Eagle) Indian Head 1926 r. - USA

22.06.12

Oto najpiękniejsza moneta w historii świata według opinii niejednego profesjonalnego numizmatyka. Indianin w złotej monecie powstałej za Oceanem, w Stanach Zjednoczonych Ameryki w okresie XX-lecia międzywojennego. Pamiątki przechowywane z pokolenia na pokolenie są najcenniejsze! Zacznij kolekcjonować monety! Augustus Saint-Gaudens uważany jest przez wielu za największego rzeźbiarza. Projektując monety "Eagle" i "Double Eagle" wprowadził nowy standard do...

RSS

MONETY EUROPA 6 SZT.

01.04.10

Sprzedający: cezarjaw
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 6 dni (śro 07 kwi 2010 22:57:57 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny