NOKIA 6220C+1GB+BEZ SIM+GPS GARMIN+GWARANCJA

15.04.10

Sprzedający: JAREK1GDA
Aktualna cena: 299,00 zł
Cena Kup Teraz: 379,00 zł
Do końca: 2 dni (sob 17 kwi 2010 23:18:18 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Ładowarka sieciowa Navigon gps

08.06.10

Sprzedający: audio-gsm
Cena Kup Teraz: 15,80 zł
Do końca: 9 dni (czw 17 cze 2010 23:06:40 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

GPS Garmin nuvi 765 T z Danii

01.06.10

Sprzedający: ruda210
Cena Kup Teraz: 750,00 zł
Do końca: 6 dni (pon 07 cze 2010 23:13:50 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Nokia E61 + GPS Oryginał

29.03.10

Sprzedający: destination114
Cena Kup Teraz: 300,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 04 kwi 2010 22:24:03 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Lokalizator GPS alarm GSM bez abo koszt 5zł/rok!!

15.04.10

Sprzedający: luk1401
Cena Kup Teraz: 299,99 zł
Do końca: 9 dni (sob 24 kwi 2010 22:58:40 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Navigon Mapa GPS Europy 2Q-2010 Pokrycie 99%

15.06.10

Sprzedający: Tech_Navi
Cena Kup Teraz: 95,00 zł
Do końca: 2 dni (czw 17 cze 2010 23:17:16 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

WYSWIETLACZ NAWIGACJI GPS CID OPEL ASTRA G II @@

01.05.10

Sprzedający: MOTO-LEG
Cena Kup Teraz: 1 000,00 zł
Do końca: 29 dni (nie 30 maj 2010 23:06:50 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Yakumo Delta 300 GPS*uszkodzony wyświetlacz*

29.06.10

Sprzedający: MARKUS2K
Aktualna cena: 1,00 zł
Cena Kup Teraz: 52,00 zł
Do końca: 9 dni (czw 08 lip 2010 23:37:34 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

NOWA NOKIA N78 NAVI HDSPA WiFi GPS +2GB NOKIA MAPS

08.06.10

Sprzedający: MW88
Cena Kup Teraz: 730,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 21 cze 2010 23:44:18 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Sony Ericsson C702 GPS używany

29.03.10

Sprzedający: turek68
Aktualna cena: 70,00 zł
Cena Kup Teraz: 180,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 04 kwi 2010 22:51:51 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Nawigacja GPS 4,3" VORDON 500mhz odblokowana

29.03.10

Sprzedający: Everich
Cena Kup Teraz: 239,99 zł
Do końca: 13 dni (nie 11 kwi 2010 23:00:44 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

GARMIN GPS 60 FV GW KRAKÓW DEALER GARMIN GPS60

01.06.10

Sprzedający: strefakierowcypl
Cena Kup Teraz: 489,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 cze 2010 23:08:23 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Konsola Chrysler Voyager do nawigacja GPS PDA CB

08.06.10

Sprzedający: darkoserwis
Cena Kup Teraz: 119,99 zł
Do końca: 29 dni (śro 07 lip 2010 22:56:27 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Specyfikacje geometrii wyrobów GPS -- Z. Humienny

01.04.10

Sprzedający: ppustelnia
Cena Kup Teraz: 44,10 zł
Do końca: 9 dni (sob 10 kwi 2010 23:04:42 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

NOKIA 6650 Fold, GPS, nawigacja, Kompletny zestaw

08.03.10

Sprzedający: bsnew
Cena Kup Teraz: 599,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 14 mar 2010 23:09:19 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 704, strona 1 z 47
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny