NOWY MODUŁ GPS NOKIA LD-4W LD 4W TANIO !!!

08.03.10

Sprzedający: daniel317
Cena Kup Teraz: 80,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 22:42:31 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Ładowarka samochodowa Lark gps

08.06.10

Sprzedający: audio-gsm
Cena Kup Teraz: 15,80 zł
Do końca: 9 dni (czw 17 cze 2010 23:00:25 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Antyradar CONQUEROR GPS-868 NOWOŚĆ NR.1 W EURO

08.07.10

Sprzedający: Antyradary-sklep
Cena Kup Teraz: 1 100,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 21 lip 2010 23:18:50 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Konsola Peugeot 3008 do nawigacja GPS CB ręczne

29.06.10

Sprzedający: darkoserwis
Cena Kup Teraz: 119,99 zł
Do końca: 29 dni (śro 28 lip 2010 23:06:51 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

NOWY SAMSUNG AVILA Z GPS OKAZJA!!!

08.04.10

Sprzedający: wind125
Aktualna cena: 350,00 zł
Cena Kup Teraz: 370,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 21 kwi 2010 23:33:56 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

MOTOROLA T805 bluetooth moduł GPS

22.03.10

Sprzedający: rom2
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 31 mar 2010 23:08:25 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PROFESJONALNE ODBLOKOWANIE NAPRAWA NAWIGACJI , GPS

01.06.10

Sprzedający: swoj1
Cena Kup Teraz: 35,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 cze 2010 23:30:32 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

NOWY Samsung AVILA wersja z GPS bez SIMLOCKa

15.06.10

Sprzedający: aGuLaJKa
Aktualna cena: 360,00 zł
Cena Kup Teraz: 380,00 zł
Do końca: 4 dni (sob 19 cze 2010 22:54:20 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Samsung Avila z GPS "GWARANCJA"

08.06.10

Sprzedający: kaszi40
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 2 dni (czw 10 cze 2010 22:50:58 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

ETUI SKÓRA NATURALNA SAMSUNG S5230 AVILA GPS BLK

15.06.10

Sprzedający: amadi-pl
Cena Kup Teraz: 19,90 zł
Do końca: 13 dni (pon 28 cze 2010 23:05:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Nawigacja GPS Lark 50.1 SIRF AtlasIV gwarancja

08.07.10

Sprzedający: Huba218
Aktualna cena: 285,00 zł
Do końca: 6 dni (śro 14 lip 2010 22:13:30 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

/// ODBIORNIK GPS BLUETOOTH HOLUX DATALOGGER M-241

29.04.10

Sprzedający: www_Yooki_pl
Cena Kup Teraz: 249,00 zł
Do końca: 6 dni (śro 05 maj 2010 23:18:17 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Antena magnetyczna GPS MMCX 3m - SKLEP ŁÓDŹ FV

15.05.10

Sprzedający: perfect_
Cena Kup Teraz: 29,99 zł
Do końca: 13 dni (pią 28 maj 2010 23:16:43 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

BLOW GPS 50YBT AUTOMAPA PL + KAMERA COFANIA + 2GB

08.06.10

Sprzedający: strefakierowcypl
Cena Kup Teraz: 699,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 21 cze 2010 23:25:20 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PENTAGRAM GPS PATHFINDER P3101 BLUETOOTH

01.04.10

Sprzedający: DT1
Cena Kup Teraz: 70,00 zł
Do końca: 6 dni (śro 07 kwi 2010 23:34:05 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 704, strona 1 z 47
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjeksiążka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny